چهره ها

جانشین نجم‌الدین شریعتی در «سمت خدا» چه کسی است؟

 جانشین نجم‌الدین شریعتی در «سمت خدا» چه کسی است؟

مجری شناخته شده برنامه‌های مذهبی تلویزیون قرار است مدتی برای استراحت، اجرایِ برنامه « » را به شخص دیگری واگذار کند. رضا ملایی که در مجری شناخته شده‌ای است تا اول ربیع‌الأول این مسئولیت را برعهده خواهد گرفت.

پیگیری‌های ما نشان می‌دهد این تصمیمِ خودخواسته‌ای است و او محرم و صفر روی آنتن نخواهد بود و از اول ربیع‌الأول به آنتن شبکه سه و برنامه «سمت خدا» بازخواهد گشت.

نجم‌الدین شریعتی چندین سال است به عنوان مجری برنامه‌های معارفی شبکه سه سیما شناخته می‌شود. در ابتدا برنامه «زلال احکام» و سپس «سمت خدا» را برعهده داشت و چند سالی هم اجرای برنامه سحرگاهی این شبکه تلویزیونی را اجرا کرده‌است.

چندی پیش تیتری از کناره‌گیری «نجم‌الدین شریعتی» مطرح شد که او در گفت‌وگویی با خبرنگار ما این موضوع را کاملاً تکذیب و از بداخلاقی‌های رسانه‌ای ابراز ناراحتی کرد.

یکی از نکاتِ جالب این بود که شریعتی در صفحه مجازی خودش خداحافظی همیشگی را تکذیب کرد.

 جانشین نجم‌الدین شریعتی در «سمت خدا» چه کسی است؟

قبل از ماه مبارک رمضان قرار بوده که بعد از برنامه سحرگاهی «ماه من» مدتی را استراحت کند و الان این اتفاق خواهد افتاد. شریعتی بارها اعلام کرده که 15 سال با افتخار برنامه «سمت خدا» را اجرا کرده و احساس می‌کند بعد از این سال‌ها، فاصله‌ای کوتاه برای استراحت لازم باشد.

او پیش از این هم گفته بود اگر روزی قرار باشد برای مدتی از «سمت خدا» فاصله بگیرد حتماً با مردم مطرح خواهد کرد که این اتفاق هم در برنامه امروز افتاد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا