چهره ها

نیما شاهرخ‌شاهی: بازیگران مراقب باشند چه کالایی تبلیغ می‌کنند

نیما شاهرخ‌شاهی: بازیگران مراقب باشند چه کالایی تبلیغ می‌کنند

نیما شاهرخ شاهی که خود در بخش تبلیغات فعال است در عین حالی که از این اتفاق دفاع می کند، بر لزوم رعایت خطوط قرمز امر تبلیغات از سوی بازیگران و حفظ شأن بازیگر از سوی صاحب کالا نیز تاکید می کند.

این درباره بحث تبلیغات توسط بازیگران به این پرسش که آیا خودش موافق این اتفاق است؟ اینگونه پاسخ داد: مدتی بود تبلیغات کالاها و بیلبوردها توسط بازیگران ممنوع بود و در حال حاضر چند سالی است که آزاد شده است. به نظرم در همه جای دنیا این امر توسط بازیگران مرسوم و یک اتفاق سراسری است و اتفاق خوبی هم هست ولی دو حالت دارد؛ اول اینکه بازیگری که محصولی را تبلیغ می کند ابتدا باید به لحاظ سلامت، از آن کالا مطمئن شود چون به هر حال مردم به بازیگران اطمینان دارند و این اعتماد نباید خدای ناکرده از بین برود. و دوم اینکه شأن بازیگر باید از سوی صاحب کالا رعایت شود.

بازیگران حواسشان باشد

نیما شاهرخ شاهی در توضیح بیشتر این مطلب و رعایت خطوط قرمز از سوی بازیگران در امر تبلیغات تصریح کرد: صاحبان کالا و خدمات باید شأن بازیگر را حفظ کنند و بازیگر هم خارج از مسئله مالی، نسبت به آنچه تبلیغ می کند، حواسش به کیفیت و صحت و سلامت تیمی که برایشان کار می‌کند باشد. به نظرم این امر یک موضوع کاملاً لب خطی و خط قرمزی دوطرفه است که امیدوارم از هر دو طرف درست اتفاق بیفتد.

او سپس درباره حضورش در عرصه تبلیغات بیان کرد: در حال حاضر خودم سفیر دو برند هستم و طی این سالها نیز در تبلیغات کار کردم و همچنان کار می کنم، خدا را شکر هم تاکنون بازتاب خوبی داشتم. امیدوارم امر رعایت در بحث تبلیغات از جانب هر دو طرف یعنی صاحب کالا و بازیگران جدی گرفته شود و این اتفاق درست بیفتد.

نیما شاهرخ‌شاهی: بازیگران مراقب باشند چه کالایی تبلیغ می‌کنند

۹۰ درصد بازیگران پول خوبی نمی گیرند

بازیگر سریال های «شمس العماره»، «معراجی ها»، «ملکوت»، «فاصله ها» و «موج و صخره» درباره اینکه تا چه میزان حضور بازیگران در امر تبلیغات به بخش مالی برمی گردد؟ هم چنین گفت: طبیعتا تبلیغات به لحاظ مالی برای بازیگران خوب است. مگر یک بازیگر چقدر در حرفه خودش درآمد دارد و چقدر از سال کار می کند. به جرأت می‌گویم ۹۰ درصد بازیگران پول آنچنانی به عنوان دستمزد دریافت نمی کنند و دستمزدهایشان هم خیلی دیر پرداخت می‌شود؛ بنابراین اکثر بازیگران به لحاظ مالی به تبلیغات روی می آورند؛ ضمن اینکه فراموش نکنید شرایط زندگی بازیگران هم آسان نیست و آنها هم خانواده دارند، با مشکلات جامعه روبرو هستند و باید بتوانند از پس مخارج زندگی شان برآیند.

وی اظهار کرد: امیدوارم در بخش پرداخت دستمزدها تقسیمات درستی انجام شود چون بازیگران قشر زحمت کشی هستند و خیلی از آنها صورتشان را با سیلی سرخ نگه می دارند. شاید یک بازیگر تنها هنرش فقط بازیگری باشد و شغل دیگری نداشته باشد.

و دلیل کم کاری در تلویزیون

نیما شاهرخ شاهی در پایان درباره دلایل کم کاری اش در تلویزیون توضیح داد: در حال حاضر مشغول بازی در سریال جدید «محرمانه» هستم. سریال «اپیدمی» را هم داشتم که به پایان رسید. در سریال «آزادی مشروط» هم بازی دارم. طی این مدت بیشتر به خاطر ساخت دو فیلم کوتاهم حضور کمرنگ تری در تلویزیون داشتم و بیشتر به سمت کارگردانی رفتم اما نه اینکه نخواهم بازی کنم،‌ خیر، بازیگری را هم در برنامه کاری ام دارم ولی در حال حاضر بیشتر تمرکزم روی کارگردانی است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا